Житомирщина: за участі прокурорів спецрахунок, призначений для потреб ЗСУ, поповниться на понад 140 тис. грнЗа процесуального керівництва прокурорів Житомирської обласної прокуратури судом розглянуто клопотання про зміну запобіжного заходу обвинуваченому у кримінальному провадженні, а саме, з перебування під заставою – на особисте зобов’язання.

У зв’язку із застосуванням такого виду запобіжного заходу сума раніше внесеної фігурантом справи грошової застави - понад 140 тис. грн - буде перерахована на спеціальний рахунок для допомоги Збройним Силам України.

Зазначена особа, серед інших, причетна до надання неправомірної вигоди посадовцю за вчинення з використанням його службового становища дій в інтересах третьої особи, вчиненого повторно (ч. 2 ст. 369 КК України). Наразі обвинувальний акт стосовно цього кримінального правопорушення розглядається у суді.

Це не перший захід обласної прокуратури, скерований на поповнення спеціального рахунку, призначеного для потреб українських захисників. Як повідомлялося раніше, за ініціативи прокурорів, у межах кримінальних проваджень, крім коштів, для ЗСУ скеровувалися також і вилучені лісоматеріали, транспортні засоби, бензин, тютюнові вироби тощо, на які накладено арешт.

Джерело: Житомирська обласна прокуратура

Житомирщина: за участі прокурорів спецрахунок, призначений для потреб ЗСУ, поповниться на понад 140 тис. грн, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW