На Київщині правоохоронці викрили діяльність підприємства, підконтрольного країні-агресоруВилучено товарів російського виробництва на 150 млн гривень

У Київській області припинили діяльність компанії, підконтрольної Росії, яка займалася продажем косметики й побутової хімії. Вдалося вилучити товари російського виробництва загальною сумою на 150 мільйонів гривень. Як повідомляють "Коментарі", таку заяву зробили в Київській обласній прокуратурі у Фейсбуці.

Згідно з даними слідства, компанія, яка продавала продукцію російського виробництва, працювала на території України.

"Фактичними виробниками товарів та власниками торгових марок є підприємства-резиденти РФ. Кошти від продажу продукції спрямовувалися на користь резидентів РФ, які сплачували податки до бюджету країни-агресора", - повідомили в прокуратурі.

У повідомленні Київської обласної прокуратури зазначається, що в ході санкціонованих обшуків на території підприємства в Тернопільській і Київській областях виявили й вилучили 1,5 мільйона продукції на загальну суму 150 мільйонів гривень.

"За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури розслідується кримінальне провадження за фактом фінансування тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України)", - повідомили правоохоронці.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW