У Львові шукають людей, що готові прийняти дітей, які через війну залишилися без батьківського піклуванняУ Львові "Служба у справах дітей" отримала повідомлення про 158 дітей, які залишилися без батьківського піклування від початку повномасштабної війни.

Станом на 8 липня у Львові управління "Служби у справах дітей" запрошує до співпраці людей, які готові прийняти у сім’ю дітей, що залишилися без батьківського піклування внаслідок воєнних дій. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

"Багато сімей зараз розділені сотнями кілометрів, адже не всі батьки мали змогу евакуюватись із небезпечних місць разом зі своїми дітьми. Деякі під обстрілами садили дітей у машини до сусідів чи незнайомців з вірою, що дитина опиниться у безпеці.

Такі діти є і у Львові. Тому важливо, щоб вони були у сімейному оточенні до того часу, коли зможуть возз'єднатися зі своєю родиною", - зазначили у міському управлінні "Служба у справах дітей".

Від початку повномасштабної війни, управління "Служба у справах дітей" отримало повідомлення про 158 дітей, які залишилися без батьківського піклування.

Якщо готові прийняти у свою сім'ю дитину, яка внаслідок воєнних дій залишилась без батьківського піклування, то заповніть форму і з вами зв'яжуться працівники управління "Служба у справах дітей".

Додаткову консультацію можна отримати у Львові на пл. Ринок, 1 у каб. 519, 523. Контактні телефони: (032) 235-40-40, 297-58-83. Чат-бот у месенджері Telegram SuSD_LMR.

Читайте також: Як пройшла доба у Львові та області: ситуація станом на 8 липня

Фото на головній: пресслужби Львівської міськрадиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW