На Дніпропетровщині ніч та ранок були з сиренами: ситуація в регіоні станом на ранокРозпочалася сто тридцять п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Ситуація на Дніпропетровщині станом на ранок. 

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко повідомив, що ніч і ранок в регіоні супроводжували сирени. 

На ранок російські війська знову обстріляли Криворізький район. Удари прийшлися по двох громадах - Апостолівській та Зеленодольській. 

У Апостолівській громаді ворог поцілив по селу Новосеменівка. Вибухова хвиля вибила шибки у будинку. 

У Зеленодольську вгатили по дачному масиву та парковій зоні. Попередньо, без постраждалих. 

У інших районах області на цю хвилину спокійно.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що на ранок окупанти обстріляли околиці села Новосеменівка, що в Апостолівській громаді. Вибуховою хвилею в одному з будинків вибило вікна. Ніхто не постраждав.

У Зеленодольську ворожі снаряди прилетіли в паркову зону. На щастя, теж минулося без постраждалих. З якої саме зброї вдарили – нині з‘ясовується.

"Щодо інших громад області – ніч минула тихо, станом на цю хвилину все спокійно. Мирної п‘ятниці!", - підсумував Микола Лукашук. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW