У Запорізькій області відновили електропостачання 26,7 тисяч осельВпродовж минулої доби аварійним бригадам вдалося відновити електропостачання  частини споживачів у Пологівському районі.

Про це повідомляє 061 з посиланням на “Запоріжжяобленерго”. 

6 липня обленерго заживило 26  736 абонентів у Запорізькій області. Енергетикам вдалося полагодити пошкодження, які виникли у Більмацьких, Розівських і Пологівських мережах, і відновити світло у 10 341 споживача. 

Впродовж доби аварійні бригади усували нові пошкодження і відновлювали електропостачання: 14 000 абонентів Оріхівських мереж, які залишилися без світла через обстріли; 2 000 споживачів Запорізьких міських мереж і 398 споживачів Вільнянських мереж, яких знеструмлювало через технологічні порушення у роботі електрообладнання.

На ранок 7 липня у Запорізькій області виявлено нові пошкодження електромереж. Внаслідок бойових дій знеструмлено 1 775 абонентів у Оріхівських мережах і 867 абонентів у Пологівських мережах. Також у Вільянянських мереж без світла залишилися 7 193 абоненти через пошкодження високовольтної лінії. 

Загалом у Запорізькій області залишаються без світла 30 991 споживач у 130 населених пунктах.

Раніше 061 повідомляв, що у Оріхові через обстріли загорілися будівля лабораторії і житловий будинок.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW