У мерії підрахували, скільки коштуватиме відбудова Маріуполя після деокупаціїВідбудова Маріуполя коштуватиме понад 14 млрд доларів. Повне відновлення міста займе 7-10 років. 

Про це розповів мер Вадим Бойченко, передає пресслужба міськради.

За його словами, через війну у місті знищено чи пошкоджено 1356 багатоповерхових будинків. Також розбомблено 40% приватних будинків. Більшість з них не підлягають реконструкції. Тому у планах – будівництво нових об’єктів. Експерти попередньо оцінюють вартість відновлення інфраструктури у понад 14 млрд доларів для проживання там 220 тисяч людей. Остаточна цифра буде названа після оцінки зруйнованих будинків після деокупації. 

«Співпрацюємо з різними експертами з міст, які були зруйновані під час Другої світової війни. Це Гданськ, Варшава, Дрезден, Роттердам. Вивчаємо їх досвід відбудови. Сподіваємося, що у «плані Маршала» для всієї країни буде окремий розділ для Маріуполя. Дякую Президенту України Володимиру Зеленському, Президенту Європейської комісії Урсулі фон дер Ляєн та ЄІБ за постійну увагу до нашого міста. Вірю, спільно ми відродимо Маріуполь та зробимо його ще кращим», - Вадим Бойченко.

Раніше повідомлялось, що про готовність допомагати у відбудові вже заявив Європейський інвестиційний банк.

Читайте також: Європейський інвестиційний банк готовий відбудовувати МаріупольAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW