Вовченята нещодавно народилися у Вінницькому зоопаркуУ Вінницькому зоопарку вже давно можна було побачити полярних вовків. Тепер їх стане ще більше, адже пара вовків нарешті стала батьками.

Зазвичай полярні вовки живуть біля Арктики, в тундрі, воліють велич лісів Аляски. Але завжди оминають велике скупчення льоду. Як правило, вовки живуть зграями по 7-25 особин.

Нехай полярні вовки і звикли до морозу, у Вінницькому зоопарку їм добре живеться. Особливо їм подобаються українські зими. Відвідувачі зоопарку завжди захоплюються тим, як їхня біла шерсть виблискує на тлі снігу. Для того, щоб їм було легше полювати, природа зробила їхню шерсть просто невідмінною від чистого снігу.

До "Подільського зоопарку" полярні вовки потрапили з Бердянська. Було ухвалено рішення, що тваринам там буде набагато комфортніше.

У пари вовків з'явилися малеча з коричневим відтінком хутра. Природа постаралася, щоб їм було легше маскуватися. Але коли вовченята стануть старшими, вовна поступово стане такою ж білою, як і у їхніх батьків.

Джерело: Вінницький бізнес порталAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW