В Маріуполі обвалився під'їзд будинку, - ФОТОВчора, 3 липня, в Маріуполі обвалився під'їзд п'ятиповерхового будинку по вулиці Зелинського, 30.

Про це повідомив Телеграм-канал "Маріуполь сейчас".

Будинок був пошкоджений під час обстрілів російської армії в березні 2022 року.

Він не дочекався ремонту. Демонтажу теж не дочекався і обрушився сам.

В Маріуполі люди побоюються, що без ремонту через деякий час така доля чекає і на інші будинки.

"Ми мешкаємо в будинку на вул. Сонячній. Після того, як нам подали воду не перші поверхи, через пориви вода стала наповнювати підвал нашої дев'ятиповерхівки. Зараз стоїть повний підвал води. Дуже боїмось, що фундамент поїде, і весь будинок обвалиться", - розповіла Світлана, місцева мешканка.

Нагадаємо, що окупаційна адміністрація досі не завершила навіть обстеження будинків. І до ремонту ще не приступила в жодному з них. Місцеві мешканці кажуть, що окупанти пропонують скидатися грошима і починати щось ремонтувати самотужки.

За інформацією 0629, в одному з будинків по бульвару Шевченко люди мають намір придбати за власний кошт насоси, які б подавали воду на верхні поверхи. 

Окупанти розпустили українські ОСМД та повернули у місто жеки, проте люди вже звикли до того, що мають доглядати самотужки за своїм майном.

ЧИТАЙТЕ НАС В ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ МАРІУПОЛЬ 0629. ОБГОВОРЮЙТЕ НОВИНИ В НАШІЙ ГРУПІ В ФЕЙСБУЦІ МАРУПОЛЬ МІСТО-ГЕРОЙAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW