В Україні почав діяти візовий режим з росієюЗ 1 липня в Україні почав діяти візовий режим з росією. Відповідну постанову Кабінет міністрів схвалив 17 червня. Нововведення дасть змогу виявляти осіб, які загрожують національній безпеці України.

Про це повідомило МЗС України.

Громадяни росії зможуть отримати українську візу у візових центрах компанії VFS Global, розташованих у восьми російських містах: москві, санкт-Петербурзі, єкатеринбурзі, калінінграді, казані, новосибірську, ростові-на-дону та самарі.

"Візові клопотання будуть опрацьовуватися українськими дипломатичними установами в третіх країнах в співпраці із українським компетентними органами", – ідеться у повідомленні.

росіяни, які перебувають на території третіх країн, для оформлення українських віз можуть звертатися до закордонних дипломатичних установ України в цих країнах.

Зазначається, що наявність у громадянина росії української візи не є безумовною гарантією його в’їзду до України. Остаточне рішення щодо дозволу на перетин кордону ухвалюють посадові особи Державної прикордонної служби України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW