Очільник Запорізької ОВА розказав про загрозу наступу на Запоріжжя та захисні рубежіКерівник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух прокоментував ситуацію щодо можливого наступу окупаційних військ у Запорізькому напрямку.

Про це очільник регіону зазначив у прямому ефірі телеканалу «Апостроф», передає 061.

Керівник ЗОВА зазначив, що наразі великої загрози немає. Найбільш небезпечними напрямками залишаються південь Харківщини і Луганщина. Там відбуваються активні бої з залученням великої кількості техніки. А Запоріжжяпродовжує укріплюватися та будувати захисні рубежі. У цьому нам допомагає вся Україна.

«Дійсно, ворожі війська просувалися дуже швидко, в перший день вони були під Мелітополем, на третій день заблокували фактично за дві години Бердянськ. Але на початку березня вибудувалася та лінія зіткнення, яка утримується вже кілька місяців. Зараз вона постійно укріплюється, передові рубежі побудовані. Друга та третя лінія оборони на стадії завершення. 7 областей дали екскаватори та деревину, щоб збудувати бліндажі. Так, наразі великої загрози наступу на Запоріжжя немає, але була десь місяць тому, коли концентрувалися війська на Запорізькому напрямку. Взагалі оборонних рубежів мало не буває. Ми працюємо далі, укріплюємося всі разом», - розповів Олександр Старух.

Попри це, загарбники продовжують перекидання своїх сил. Окупантами було частково відновлено залізничні колії до Мелітополя. Тепер залізницею постачають боєприпаси, запчастини та відбувається перекидання заправної техніки.

Нагадаємо, раніше ми писали, як артилеристи нищать ворога на запорізькому напрямку.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW