На Житомирщині під час обшуків поліцейські вилучили вибухівку та порох24 червня поліцейські відділу №1 Житомирського райуправління під процесуальним керівництвом окружної прокуратури провели низку санкціонованих обшуків та вилучили близько 15 кг вибухівки, спецобладнання для проведення вибухових робіт, автомобіль та інші свідчення незаконної діяльності. Триває розслідування.

Усі слідчі дії проводились у рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками правопорушення ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) ККУ.

Обшуки проводились одночасно за місцем розташування приміщень та будівель акціонерного товариства у кількох населених пунктах Житомирського району.

У результаті слідчі виявили та вилучили тротил, димний порох, шашки, електродетонатори, детонуючі шнури, спецобладнання для їх використання, документи та інше.

Попередньо встановлено, що вибухові речовини були нелегально придбані та зберігались для подальшого незаконного використання.

Наразі триває з’ясування усіх обставин. Також під час одного з санкціонованих обшуків було вилучено транспортний засіб УАЗ.

Вирішується питання про накладення арешту на усе виявлене. Перевіряється причетність до організації незаконного обігу вибухонебезпечних речовин низки осіб, співвласників кар’єру.

Відділ комунікації поліції Житомирської областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW