Окупаційна влада за допомогою фейків намагається повернути маріупольців у містоРосійські окупанти намагаються заманити маріупольців назад у місто

Для цього розповсюджують фейкові списки адрес будинків під знос чи ремонт. Вони намагаються маніпуляціями та хитрощами змусити людей повернутися та затримати їх у місті якомога недовше.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада у Телеграм.

«Про те, що розповсюджувана інформація не відповідає дійсності свідчить відсутність у ньому будинків, які зруйновані вщент, та навпаки присутність вцілілих будинків з позначкою “знести”. Окупанти та колаборанти вдаються до маніпуляції над маріупольцями, щоб вони приїхали до міста, аби врятувати хоч якесь вціліле майно, чи повернутися жити, бо житло начебто відремонтують. Закликаємо маріупольців не вірити тим, хто зруйнував Маріуполь. Наразі триває війна та дуже висока ймовірність, що поїздка до Маріуполя стане дорогою в один кінець. Окупанти хочуть повернути людей до Маріуполя, аби використати їх у трудовому рабстві та створити для себе “живий щит”, аби прикритися їм, коли ЗСУ почнуть звільнення міста» - йдеться у повідомленні від міськради.

Вам може бути цікаво:

  • На Слов'янському напрямку захисники відбили штурм ворога в районі Долини 

  • В останній шлях провели мешканця Краматорська Вадима Моруженко 

  • Як переселенка зі Слов'янська виїхала на захід України, щоб врятувати сина 

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW