Навчання у школах Тернополя, ймовірно, розпочнеться 1 серпняВ Україні навчальний рік у школах збираються розпочати очно за умови безпечної ситуації в регіоні. Для цього в закладах освіти проводять заходи з посилення безпеки. 

Як зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал під час  брифінгу за підсумками ради оборони Тернопільщини, ймовірно, у Тернополі навчальний рік почнеться з 1 серпня. 

"Ми готуємо наші школи до початку навчального року. На сьогодні у школах Тернополя проживає близько 200 переселенців, найближчим часом ми запропонуємо цим людям інші місця для проживання. Працюють комісії, які вивчають готовність усіх освітніх закладів до початку навчального року. Я думаю, що усі школи запрацюють, -відзначив Сергій Надал.

Також, міський голова додав, що не виключено, що навчання може початися в цьому році не першого вересня, а першого серпня, не виключено що навчання буде не тільки офлайн, але й онлайн, а також по змінах, але усі ми надіємося, що навчання таки розпочнеться 1 вересня і буде офлайн в усіх школах міста. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW