Флот рф вивів з Севастополя шість кораблів-ракетоносців: п'ять з них готові до ударів по Україніросійський агресор вивів свій флот з тимчасово окупованого Севастополя. В його складі про шість кораблів-ракетоносців, п'ять з них готові до ударів по Україні. Вони чатують в північно-західному напрямку.

Про це повідомив речник голови Одеської ОВА Сергій Братчук.

За його словами, українські бійці завдали п'ять ударів ворогу, спричинивши великі втрати противнику. Загалом ніч в Одесі і області пройшла під сигнали повітряної тривоги.

Крім того, окупанти потерпають від шторму. За даними ОК "Південь", сьогодні, 24 червня у північно-західній частині Чорного моря сильно штормить. Це змушує ворогів час від часу укриватися в пунктах базування. Наразі на стійкість до морської хвороби випробувань зазнають екіпажі чотири ракетних та три великих десантних кораблів.

В оперативному командуванні наголосили, що загроза ракетного удару з моря залишається досить високою, але не виключає удари й з тимчасово окупованих територій Криму та Херсонщини. Також для ударів по Україні ворог може використовувати стратегічну авіацію.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW