Наступ на Київ з Росії: озвучено кількість військ РФ на кордоні та ймовірні плани ворогаНаразі угруповання противника уздовж кордону може налічувати: особового складу – до 4 тисячі осіб, засобів вогневого ураження – до 300 одиниць.

Стало відомо, скільки російських військ зосереджено уздовж державного кордону України на території Брянської та Курської областей РФ та чи достатньо цього угрупування для наступу на Київ.

Про це розповів командувач угруповання сил і засобів оборони міста Києва, генерал-лейтенант Олександр Павлюк в інтерв'ю Укрінформ.

За його словами, наразі там перебувають до трьох батальйонних тактичних груп, одна ротна тактична група зі складу збройних сил РФ та до трьох батальйонів федеральної служби військ національної гвардії.

"Зазначеного угруповання на сьогодні не достатньо для проведення наступальної операції в напрямку на Київ, його основним завданням є прикриття ділянки російсько-українського кордону. Всього угруповання противника у зазначеній смузі, з урахуванням прикордонної служби ФСБ РФ, може налічувати: особового складу – до 4 тисячі осіб, засобів вогневого ураження – до 300 одиниць", – повідомив Павлюк.

Однак, як додав генерал, у разі потреби Росія може задіяти у наступі на Київ підрозділи та військові частини зі складу новостворюваного армійського корпусу, які РФ продовжує формувати:

"Для нарощування угруповання військ та створення сприятливих умов для ведення наступу у Північно-західній зоні, противник продовжує формувати резервні з’єднання та нові військові частини. За наявними даними, у західному військовому окрузі триває формування 3-го армійського корпусу чисельністю до 15,5 тисяч військовослужбовців з пунктом постійної дислокації у Муліно (Нижньогородська область). Орієнтовний термін набуття готовності до виконання завдань – 15 серпня поточного року".

Нагадаємо, Олександр Павлюк заявив. що зараз Київ має ефективну ППО, але загроза ракетних ударів Росії по столиці нікуди не зникла.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW