Прокуратура вимагає повернути Харківській міській раді земельну ділянку вартістю майже 15 млн гривеньШевченківською окружною прокуратурою  Харкова направлено до суду позовну заяву про визнання незаконними та скасування рішення органу місцевого самоврядування та визнання недійсним договору купівлі-продажу землі.

Встановлено, що одним із харківських приватних підприємств м. Харкова в 2021 році викуплено з комунальної власності за 2,8 млн грн земельну ділянку площею 0,21 га, яка знаходиться в Шевченківському районі м. Харкова для будівництва торговельно-офісного комплексу, інформує Харківська обласна прокуратура.

Вказану ділянку підприємство отримало без проведення земельних торгів. При цьому відсутність конкурентної процедури продажу обґрунтована тим, що на земельній ділянці, нібито, розташовувалась нежитлова будівля вказаного підприємства.

Проте, як встановлено, вказана будівля є кіоском, тобто рухомим майном, що виключає можливість отримання земельної ділянки без проведення процедури земельних торгів.

Грошова оцінка земельної ділянки складає майже 15 млн гривень.

Вказані підстави стали підставою для направлення окружною прокуратурою відповідного позову до Господарського суду Харківської області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW