Миколаївський Центр захисту тварин відправив за кордон більше 20 собак та 10 котівЗ початку бойових дій на балансі КП "Центр захисту тварин" було більше сотні тварин. Більше 20 собак та десятку котів знайшли прихисток в інших країнах. 

Як розповів в інтерв’ю коресподенту 0512.ua  директор ЦЗТ Віктор Лінник, це дало змогу дати місце на підприємстві іншим тваринам та зняти навантаження. 

- Більше сотні собак та десь 15 котів було на початку війни у нас. Наразі знаходиться 85 собак та 12 котів. Але потрібно розуміти, що ці цифри можуть постійно змінюватись, тому що ми відловлюємо бепритульних тварин, буває й забираємо домашніх, яких господарі залишили через війну та знаходимо частині нові домівки, - повідомив Віктор Лінник. 

За його словами частину тварин було відправленов інші країни та міста. 

- Завдяки міжнародним партнерам, ми відправили до Польщі 5 собак та 14 котиків, до Румунії - 4 собаки, ще на Львівщині притулок забрав до себе наших 14 собак. Враховуючи війну, ми не можемо утримувати величезну кількість тварин. Те, що наших силах - ми робимо, - додав директор ЦЗТ. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW