На острові Зміїному зафіксовано влучання у ЗРК, радіолокаційну станцію та автомобільну техніку ворогаВ продовження операції з ураження ворожих підрозділів на острові Зміїному, зафіксовано влучання у зенітно-ракетний комплекс "Панцир С1", радіолокаційну станцію та автомобільну техніку. Остаточні результати дорозвідуються.

Про це повідомили у пресслужбі ОК "Південь".

Корабельне угруповання ворожих сил в кількості 5 ракетних кораблів, 3 ВДК та 1 підводний човен несуть загрозу ракетного удару 44 крилатими ракетами. Водночас, штормова погода не сприяє висадці десанту.

Натомість, хвилювання моря підвищує вірогідність наражання на морські міни. За даними ОК "Південь", одну міну було виявлено на Одещині. Міна безконтрольно здетонувала у безпосередній близькості до урізу води однієї з пляжних зон. Пошкоджено пляжні будівлі, на щастя на узбережжі не було відвідувачів, ніхто не постраждав.

Також море повторно принесло міну до узбережжя Коблево. Силами оборони її знищено шляхом контрольованого підриву в кількох метрах від берега, руйнувань та постраждалих нема.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW