"З військовополоненими не можемо поводити себе як варвари". Мін'юст показав у яких умовах утримуються російські військовополонені, - ФОТОВ установах Державної кримінально-виконавчої служби України для тримання російських військовополонених утворено 51 дільницю, які розташовані майже в кожному регіоні України, та 1 табір, розташований на заході держави. Окупантам, що потрапили в полон, забезпечені 8-годинний сон, триразове харчування та заняття спортом. Росіян залучають до роботи, зокрема до обробки дерева.

Про це повідомляє Міністерство юстиції.

"У дільницях військовополонені тримаються в окремих приміщеннях у виправних колоніях мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання, середнього та максимального рівня безпеки, а також у СІЗО. Полонених ізольовано від інших засуджених та осіб, взятих під варту", - йдеться у повідомленні.

Единий в Україні табір для військовополонених охороняється, всередині будівлі утримувані особи можуть вільно пересуватися. 

"Для військовополонених створені належні побутові умови, організовано медичне забезпечення. Важливо, що утримувані тут особи працюють. Вони не проводять своє буття, просто дивлячись у стелю. Вони займаються деревообробкою та приносять користь для українського суспільства", - зазначив міністр юстиції Денис Малюська

У Мінюсті також підкреслили. що умови тримання як у таборі, так і у дільницях для утримання військовополонених, правила поводження з цими особами відповідають їх статусу та базуються на вимогах норм міжнародного гуманітарного права. 

"Адже ми, зокрема і у питанні поводження з військовополоненими, не можемо поводити себе як варвари. Тому що ми – країна цивілізована, ми – частина європейської спільноти", - заявив Денис Малюська.

Нагадаємо, керівник Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що українська влада нездатна відстежити, в яких умовах утримуються військовослужбовці, які захищали Маріуполь та виведені з території заводу "Азовсталь".

Читайте також: 

Полонені захисники Маріуполя живі, процес їх звільнення не зупиняється ні на годину, - Єрмак

Стало відомо, де перебуває більшість полонених захисників Маріуполя

СІЗО переповнене, доступ до полонених захисників Маріуполя мають тільки росіяни, - дружина командира "Азову" Катерина ПрокопенкоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW