Гроза, град та пориви вітру: синоптики прогнозують негоду у Львові 21 червня21 червня температура повітря вдень у Львові становитиме 20 - 22° тепла.

21 червня у Львові прогнозують грозу, град та пориви вітру до 15 - 20 м/с. Температура повітря вночі становитиме 14 - 16°, вдень 20 - 22° тепла. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Львівського гідрометцентру. 

Міське управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  закликає жителів дотримуватися правил поведінки під час грози. Отож, якщо ви:

  • вдома, то зачиніть усі вікна та двері, щоб не було протягу, бо він притягує кульову блискавку; вимкніть з мережі усі електричні прилади – вони притягують блискавки, зокрема й телефон – є загроза влучання блискавки під час розмови;
  • на вулиці - не ховайтесь під деревами, бо вони притягують блискавки; також є небезпека падіння важких гілок, які можуть зламатись від поривів вітру і завдати шкоди; уникайте металевих парканів, рекламних щитів, стін, біля яких ростуть дерева, вуличних ліхтарів, металевих веж, опор електропередач і, в жодному разі, не розкривайте парасольки, якщо маєте її з собою – металеві прути притягують розряди;
  • у лісі - не ховайтеся на підвищеннях і не бігайте, будьте там, де низькі дерева; дуб, тополя, сосна та ялина найбільше проводять розряд електрики, найменше – верба, клен та кущі;
  • у полі - знайдіть заглиблення в землі і присядьте; бажано, щоб це місце було сухим, бо волога земля сильніше проводить електрику.

Зазначимо, 22 червня у Львові буде без істотних опадів. Вітер північно-західний, 9 - 14 м/с, пориви 15 - 20 м/с. Температура вночі 8 - 13°, вдень 20 - 25° тепла.

Читайте також: У Львові на площі Катедральній проводять ремонт: що зміниться

Фото на головній умовне: tvoemisto.tv AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW