Будьте обережні! Зони відпочинку біля водойм у Чернігові ще не обстежувалиКоли припікає сонечко, а температура повітря підіймається вище 25 градусів за Цельсієм, ніщо краще не освіжає, ніж прохолодна вода в річці. Але потрібно розуміти, що війна ще не закінчилась. Тому пляжний сезон відкривати категорично заборонено. Про це нам детально розповів головний фахівець відділу реагування на надзвичайні ситуації та гуманітарного розмінування управління реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС України у Чернігівській області підполковник служби цивільного захисту Анатолій Васильченко.

Через активні бойові дії у міських водоймах залишилося дуже багато вибухонебезпечних предметів та снарядів. Окрім цього, кожного року перед відкриттям пляжного сезону водолази проводять обстеження дна. Цьогоріч таких робіт поки що проведено не було, причиною цього став найбільший за останні роки розлив Десни. Коли вода спаде, дно буде обстежене силами ДСНС або водолазів, які мають відповідний допуск для виконання цих робіт.

“Наразі, заява від органів місцевого самоврядування щодо обстеження Золотого пляжа не надходила. Відповідно, роботи щодо його розміщувався не проводились. Після закінчення бойових дій було здійснено декілька виїздів на оперативне реагування, населення зверталося на рахунок того, що там були боєприпаси. Ті вибухонебезпечні предмети, про які населення нам повідомляло, були ліквідовані, боєприпаси зібрані і вивезені до подальшого знищення. Планової роботи поки що не проводили.»

Чернігівські рятувальники проводять профілактичні розꞌяснювальні бесіди для містян, які відпочивають біля міських водойм. Не тільки небезпечно заходити в воду, а й відпочивати біля води. Велике прохання до всіх жителів Чернігова: трохи почекати з відпочинком на воді. Непоміркованість може коштувати вам життя.

Відпочивальники на Земснаряді, Володимир Герасименко

Окрім цього, є перелік правил, які слід дотримуватися на воді. Співробітники ДСНС наполягають на тому, що відпочивати потрібно тільки в тих місцях, які є визначенні органами самоврядування і є безпечними, не заходити у воду у стані алкогольного сп’яніння та коли вода нижче +17 градусів за Цельсієм.

Ми завітали до Земснаряду, де відпочивали люди, навіть разом з дітьми. Можливо такий наш менталітет, наші люди нічого не бояться. Але ми все ж НЕ рекомендуємо зараз відпочинок біля води. Памʼятайте, що поки відкриття пляжного сезону неможливе. Слідкуйте, за новинами та очікуйте, доки пляжний сезон буде відкритим офіційно. Дотримання цих правил може зберегти життя.

Відпочивальники на Земснаряді, Володимир ГерасименкоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW