російські окупаційні війська обстріляли прикордонні території Дніпропетровщини: ситуація в регіоні станом на вечірЗавершується сто чотирнадцята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Ситуація на Дніпропетровщині станом на вечір.

Про це повідомляє редакція 056.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що день на Дніпропетровщині минув не зовсім мирно: російські окупаційні війська обстріляли прикордонні території Апостолівської громади. Били з "Ураганів". На щастя, минулося без жертв і без руйнувань.

По іншим районам області протягом дня ворог вогонь не відкривав. Наразі в громадах Дніпропетровщини все тихо.

"Наостанок про хороше. Єврокомісія сьогодні рекомендувала надати Україні статус кандидата на вступ до Євросоюзу. Це дійсно важливе рішення. Саме Україна зараз захищає свободу всієї Європи, саме на нашій землі зараз вирішується питання безпеки цивілізованого світу. Ми платимо занадто високу ціну.Українці давно довели, що вони є частиною великої європейської родини. В нас спільні цінності, спільні орієнтири і погляди.Сьогоднішня новина – це потужний сигнал. Попереду багато роботи. Але коли українців це лякало.

Вперед до нових перемог. Разом ми сильні!

Тихого вечора і мирних вихідних!", - підсумував Лукашук.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW