"Щоб не дісталось полякам": самопроголошений президент Лукашенко вкотре пригрозив напасти на захід УкраїниСамопроголошений президент Білорусі придумав нову фантастичну історію про напад Польщі на захід України.

Про це повідомляє білоруське пропагандистські видання "БЕЛТА" у телеграм.

Лукашенко заявив, що "поляки нібито мріють захопити захід України" та пригрозив, що Білорусь може напасти на цей регіон, щоб він "не дістався полякам".

На думку самопроголошеного президента Білорусі, українці ще попросять, щоб Росія та Білорусь "допомогли зберегти територіальну цілісність України".

При цьому Лукашенко не згадав, що саме з території Білорусі цинічно бомбардували Київ та вторглась російська армія, яка вчинила різанину в Бучі та Ірпені. І саме РФ окупувала частину півдня та сходу України.

Натомість Лукашенко вмерещилось те, що поляки хочуть "захопити" захід України, щоб оточити Білорусь.

"Ми не можемо допустити, щоб нас поляки оточили. Це найнебезпечніший варіант. І я колись сказав: ще українці попросять нас із росіянами, щоб ми їм допомогли зберегти цілісність. Щоб не забрали захід України", - заявив самопроголошений білоруський диктатор.

Також Лукашенко повторив черговий пропагандистський маразм про те, що нібито США підтримують Польщу заради анексії заходу України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW