Міністр культури буде оскаржувати перенесення Євробачення-2023 з України до БританіїМіністр культури й інформаційної політики України Олександр Ткаченко хоче оскаржити рішення перенести музичний конкурс "Євробачення-2023" з України до Великої Британії.

Про це Ткаченко повідомив у своєму telegram-каналі.

 "Україна не згодна з характером прийняття такого рішення – коли нас поставили перед фактом без обговорень можливостей інших варіантів.
Проведення Євробачення - 2023 в Україні - це потужний сигнал для всього світу, що він підтримує Україну зараз. Ми будемо вимагати змінити це рішення, тому що вважаємо, що зможемо виконати всі взяті на себе зобов’язання, про що було неодноразово наголошено Європейській мовній спілці", - зазначив Ткаченко.

Ткаченко додав, що український уряд надав у вказані терміни відповіді й гарантії по безпекових нормах. Крім того, Україна вже надала пропозиції можливих місць проведення пісенного конкурсу.

Ткаченко сказав, що Україна буде вимагати додаткових перемовин з Європейською мовною спілкою стосовно проведення музичного конкурсу "Євробачення-2023".
Він вважає, що Україна як переможець "Євробачення-2022" має всі підстави приймати конкурс у себе в наступному році.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW