Суд заборонив діяльність "Партії Шарія"Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність "Партії Шарія".

Як  повідомив міністр юстиції Денис Малюська на сторінку Мін'юсту у Фейсбуці, сьогодні, 16 червня, суд заборонив діяльність "Партії Шарія". За рішенням суду майно, кошти та інші активи партії та її структурних утворень передаються у власність держави.

У повідомлені зазначається, що наразі судом першої інстанції прийнято рішення про заборону дев’яти проросійських політичних партій та тих, чия діяльність спрямована на підрив суверенітету.

- Обмеження щодо утворення і діяльності політичних партій визначені статтею 5 Закону України «Про політичні партії в Україні», згідно з якою утворення і діяльність політичних партій забороняється, якщо їхні програмні цілі або дії спрямовані, зокрема, на зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, пропаганду війни, насильства, на розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини, здоров’я населення, пропаганду комуністичного та/або націонал-соціа,- говориться у повідомлені.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW