Війна в Україні дійшла ключового моменту: розвідка США окреслила, як розгортатимуться події надаліСтаном на середину червня, вторгнення Росії в Україну підійшло до ключової точки й надалі ведення війни РФ може розвиватися за трьома сценаріями.

Про це повідомляє CNN з посиланням на аналітиків розвідслужб США.

Як пише видання, в США побоюються, що путін зрештою зможе використовувати захоплену частину території України як плацдарм для подальшого просування.

Розвідка стверджує, що Росія зазнала втрат у розмірі до третини своїх сухопутних військ, проте намагатиметься домагатися нових успіхів, не проводячи загальну мобілізацію, яка вважається для путіна "політично небезпечним кроком".

За інформацією видання, зараз розглядаються три можливі сценарії:

Сценарій 1

Росія може продовжувати покроково домагатися незначних успіхів на Донбасі. Це означає постійні локальні наступи та, можливо, повільне просування вперед через перевагу в чисельності артилерії та особового складу.

Сценарій 2

Фронт може зупинитися і залишатися нерухомим на місяці, якщо не на роки. Це призведе до величезних жертв з обох боків, а для Заходу значно посилить загрозу наростання кризи через виснаження світової економіки.

Сценарій 3

Цей сценарій вважають малоймовірним. Він, полягає в тому, що президент країни-агресора путін вирішить переглянути найближчі завдання вторгнення, оголосити про "перемогу" і спробувати мінімізувати військові дії.

У зв'язку з тим, що в України поки немає достатніх ресурсів для масштабного контрнаступу на Донбасі, ініціатива у веденні бойових дій на цьому фронті як і раніше залишається за Росією і вибір сценарію робиться Кремлем.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW