Рівненська прокуратура оголосила підозру росіянину, який бомбардував нафтобази на РівненщиніЗа процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури командиру 23-го винищувального авіаційного Талліннського полку 303-ї змішаної авіаційної дивізії 11-ї армії ВПС і ППО Східного військового округу РФ заочно повідомлено про підозру у порушенні законів та звичаїв війни.

Про це повідомляє пресслужба Прокуратури в Рівненській області.

За данимислідства, підполковник російської арміїу березні цього року віддав злочинний наказ підпорядкованому підрозділу про нанесення бойовими літаками ракетних ударів по цивільних незахищених об’єктах на території Рівненської області. Йдеться про нафтобазиу м. Дубно та смтКлевань.

На виконання цих наказівпілоти бойових літаків РФвилітали з аеродрому Барановичі (Білорусь)та без перетину повітряного простору України здійснювали ракетні обстріли цивільної інфраструктури Рівненщини.

Це призвело до забруднення атмосфери, значного забруднення повітря та землі нафтопродуктами та продуктами їх згоряння,вже завдало шкоди екології на понад 11 млн грн та стало причиною повної зупинки нафтобаз.

Точний рівень забруднення навколишнього середовища та збитки мають визначити науковці, залучені до слідства.

Підозрюваногооголосятьурозшукзадляйогозатримання та притягнення до кримінальноївідповідальності.Досудове розслідування проводитьУправління СБУ в Рівненській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW