ЗСУ перейшли до контрнаступальних дій на деяких напрямках, - ЗалужнийЗавершується сто дев’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному ввторгненню. Збройні сили рф продовжують обстрілювати артилерією та мінометами підрозділи наших сил оборони у Чернігівській та Сумській областях. Захисники ведуть вогонь у відповідь. На окремих напрямках ЗСУ перейшли до контрнаступальних дій.

Про це повідомляє редакція з посиланням на головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Зокрема головнокомандувач повідомив, що противник сконцентрував головні зусилля на півночі Луганської області. Він масово застосуває артилерію і, на жаль, має десятикратну вогневу перевагу. Але, попри все, мнаші героїчні захисники продовжують утримувати позиції. Кожен метр української землі там политий кров‘ю, але не тільки нашою, а й окупанта. 

Складною є ситуація, зокрема, у місті Сєвєродонецьк. Туди ворогом було перекинуто до 7 батальйонно-тактичних груп. Незважаючи на щільний вогонь, українським захисникам вдалося зупинити противника.

Зазнаючи невдач на Луганському напрямку, російські окупаційні війська відновили обстріли житлових кварталів Харкова, що вимагає від ЗСУ адекватних дій. 

Станом на сьогодні маємо ширину фронту 2 450 км, з яких на 1 105 км ведуться активні бойові дії. 

Валерій Залужний під час розмови зі своїм американським колегою, Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Мілліком, повідомив оперативну ситуацію на фронті та подякував за допомогу.

"Я вкотре повторив генералу Міллі своє прохання - у найкоротші терміни допомогти нам отримати більше артилерійських систем калібру 155 мм. 

Також поділився зі своїм візаві стратегічними цілями Генерального штабу Збройних Сил України. Розуміння стратегії нашої збройної боротьби і проведення операцій допоможе забезпечити прозорість взаємин з партнерами, чіткі і зрозумілі кількісні та часові рамки міжнародної технічної допомоги, про яку ми просимо. 

Ми обмінялися думками про хід передачі і застосування вже наданого озброєння, провели аналогії з ленд-лізом часів Другої світової війни і обговорили сценарії подальшого розвитку ситуації", - додав Валерій Залужний. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW