300 років формального існування росії: весь цей період огорнут ланцюжком фейків та жорстокої імперської агресіїКерівництво рф поширює фейки щодо «дня росії», щоб додати «святу» значимості та історичної ваги. Зокрема на Херсонщині окупанти влаштували мракобісся та провокації до дня росії. 

Про це повідомляє редакція. 

На окупованій Херсонщині загарбники організували святкування дня росії із урочистостями та масовими заходами. За наявною інформацією, ворог готує провокаційні обстріли скупчень людей, щоб звинуватити ЗСУ, повідомили в ОК «Південь».

Також колаборанти поширюють фейкову інформацію про те, що в Херсоні черга за паспортами рф сягає 4000 осіб. 

Насправді ж, лише понад 20 посіпак окупаційної влади отримали так звані «квитки на втечу». Решта херсонців свідомо ігнорують примусову паспортизацію рашистів.

У Центрі протидії дезінформації при РНБО України повідомляють, що в день ухвалення Декларації про державний суверенітет рф поширюються історичні, мілітаристські та пропагандистські наративи щодо колишніх звершень «тисячолітньої історії»: 

  • мзс рф в якості вітання розмістив наратив «ми ввічливо просили не розширюватися на схід» 
  • путін заявив, що «пишається звершеннями і ратними перемогами своїх предків, хто в битвах утверджував гідну роль росії в світі» 

Та тут слід нагадати: 

  • «триколор» впровадили за царя Петра І для обману морської охорони балтійських портів;
  • «двоголового орла» вкрали у Візантії для підтвердження тези «москва – третій Рим»;
  • назву «Русь» викрали у 1721 році, тоді ж Петро І проголосив державу «російською імперією», а себе – імператором. 

Варто пам’ятати, що 300 років формального існування росії на карті є всього лише ланцюжком фейків та жорстокої імперської агресії AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW