Національний природний парк "Тузлівські лимани" на Одещині страждає від війни,- ФОТО "Тузлівські лимани" з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну перетворилися з запівідної зони на зону підвищеної небезпеки. Неодноразово на території нацпарку було зафіксовано вирви, фрагменти ворожих ракет.

Про це повідомив еколог Іван Русєв.

“Хочу звернутися до всіх друзів нацпарку, всіх тих, хто раніше, до війни відвідував ці території і зараз запитує мене, наших колег, чи є можливість відпочити в парку, відпочити на узбережжі лиманів чи моря? Ні, зараз небезпечно, а в деяких місцях категорично заборонено”, – зазначив він.

Проте підсумував, що все відновиться, а військовим України у боротьбі за незалежність допомагає навіть природа.

“Але, як би не було сумно, незважаючи на жахливі наслідки від рашистів для дикої природи, все ж таки природа відновиться, а неймовірна синергія степових рослинних хвиль, разом із птахами, рослинами, водами, світанками, мурахами – все, на всіх фронтах, своєю потужною та позитивною енергетикою, всіляко допомагають українцям у боротьбі з орками, і всі мріємо про перемогу над ворогом”, – написав Русєв.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW