Польща збудувала перші 140 км стіни на кордоні з білоруссю, - ЗМІПольща так бореться із напливом нелегальних мігрантів, що влітку 2021 року намагалися масово перетнути кордон зі сторони білорусі. 

Станом на 12 червня на польсько-булоруському кордоні збудували перші 140 км стіни. Таким чином Польща бореться із напливом нелегальних мігрантів, які влітку 2021 року намагалися масово перетнути кордон зі сторони білорусі. Про це повідомило видання zaxid.net.

Завершити всі роботи планують до кінця червня. Зараз встановили блоки, що становлять протяжністю 140 км, після чого польська прикордонна служба, яка формально є замовником робіт, має встановити електрошлагбаум.

"Роботи з будівництва дамби довжиною 187 км розпочалися 25 січня цього року. Підрядники заявляють, що шлагбаум буде добудований, як і планувалося, до кінця червня", - зазначила прессекретарка прикордонної служби Польщі Анна Міхальська.

Вартість будівництва стіни між Польщею та білоруссю становить 1,5 млрд злотих (понад 325,5 млн євро) на будівництво фізичного бар'єру та 115 млн злотих (понад 24 млн євро) на технічні пристрої (периметрію).

Читайте також: На пункті пропуску "Краковець - Корчова" облаштовують термінал для оформлення автівок, - ФОТО

Фото на головній: знімок екрану з відеоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW