На Рівненщині відсьогодні дозволили збирати ягоди та гриби в лісах Сьогодні Рада оборони дозволила відвідувати ліс для збору дикоросів у Рівненській області. Проте діятимуть обмеження на визначених прикордонних територіях. 

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОВА.

Зокрема, заборонено збирати ягоди у північних частинах шести територіальних громад:

? Локницькій,

? Зарічненській,

? Висоцькій,

? Миляцькій,

? Старосільській,

? Березівській.

"Про чіткі кордони, де діятимуть обмеження входу в ліс, кожен голова ТГ поінформує свою громаду додатково, - прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. - Більше того, доручив їм спільно з працівниками управління лісового та мисливського господарства встановити відповідні вказівники. Межі, де не можна збирати ягоди, погоджені із військовими ОУВ «Волинь»". 

? Рішення дозволити збирати лісові ягоди - важливе для області. Адже місцеві мешканці щороку отримують дохід від здачі дикоросів заготівельникам. Йдеться про загальну суму біля 1 млрд грн. Тому влада максимально, наскільки можливо в умовах воєнного часу, пішла назустріч у цьому питанні. 

«Водночас у лісові зони, де діє заборона, заходити не можна. Це небезпечно для життя! Також категорично заборонено збирати ягоди на території республіки білорусь, як це робили раніше. Причини, я думаю, пояснювати непотрібно», - наголосив Віталій Коваль.  

Нагадаємо, щороку збір дикоросів починається з 15 червня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW