На передовій тепер вирішуватиметься майбутнє України: подробиціЩоб стримувати військову агресію росії, Україна зараз майже виключно покладається на зброю із Заходу.

Про це представник ГУР МО України Вадим Скібіцький заявив у розмові з кореспондентом британського видання “The Guardian”, передає редакція. 

Вадим Скібіцький зазначив, що зараз це артилерійська війна. На одну українську артилерійську одиницю припадає 10-15 російських гармат. Тому тепер усе залежить від того, яке озброєння Україні нададуть західні партнери. 

Вадим Скібіцький наголосив на необхідності постачання Україні Заходом реактивних систем великої дальності для успішного протистояння російській артилерії.

Також представник воєнної розвідки України заявив про настання дефіциту високоточних крилатих ракет, які використовуються країною-окупантом для обстрілів України.

“Ми помітили, що росія здійснює набагато менше ракетних обстрілів і використовує ракети Х-22. Це старі радянські ракети виробництва 1970-х років. Це свідчить про те, що в росії закінчуються високоточні ракети”, – розповів Вадим Скібіцький.

Проте, російські економічні ресурси дозволять країні-окупанту продовжувати війну нинішніми темпами ще протягом року.

“Кремлівське керівництво можливо буде намагатися заморозити війну на певний період часу, щоб переконати Захід скасувати санкції, але потім продовжити агресію. Їхня мета – вся Україна і не тільки”, – заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW