Деокупація: як Чернігів чинив опір російським загарбникамУранці 24 лютого військова техніка рф порушила український державний кордон на Сіверщині. Бійці сил ТрО та ЗСУ не дозволили російським загарбникам зайти у Чернігів і мужньо стримували наступ. Тим часом цивільні усіляко допомагали одне одному під час облоги міста, яка тривала близько місяця. Небайдужі облаштовували волонтерські штаби, де збирали гуманітарну допомогу, підприємці реорганізовували свої бізнеси, аби бути корисними суспільству та армії, а комунальники невпинно працювали над відновленням постачання води, електрики та газу.

Сьогодні місцеві жителі вже деокупованого регіону продовжують прибирати наслідки руйнувань, поступово відновлюють свої домівки та спільний простір. Люди, з якими Ukraїner поспілкувалися в експедиції, вірять, що після цього випробування українці стануть сильнішими й згуртованішими, а країна зміниться на краще.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW