Місія МАГАТЕ не може приїхати на ЗАЕС, бо це дуже небезпечноГенеральний директор МАГАТЕ говорить про те, що збирається приїхати на ЗАЕС. Проте в Енергоатомі візит ставлять під сумнів. Причина - Україна не може забезпечити безпеку, бо АЕС захопили військові рф.

Про це в ефірі національного телемарафону новин сказав серівник Енергоатому Петро Котін.

"Енергодар і ЗАЕС знаходиться під окупацією і є випадки нападів на працівників станції і розстріл одного з наших співробітників.... я не думаю, що МАГАТЕ прийме таке рішення аби пан Гросі їхав на ЗАЕС", - сказав він. 

Він нагадав, що персонал АЕС працює під тиском військових рф.

"Протягом минулого тижня окупанти змінили склад свого персоналу, який раніше був на станції і який більш менш адаптувався до ситуації. Вони прислали нових і вони погіршили психологічний  стан персоналу (тортури і викрадення персоналу у тому числі)", - додав Котін. 

Керівник Енергоатому уточнив, что станція при цьому працює на Україні, в технічні питання (технічну експлуатацію) російські атомники не втручаються.

Раніше повідомлялось, що протягом минулого тижня окупанти викрали 20 людей в Енергодарі, серед яких 11 - працівників ЗАЕС.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW