Ворог застосовував артилерію по Дніпропетровщині: ситуація в регіоні станом на вечірЗавершується сто п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Ситуація на Дніпропетровщині станом на ранок.

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що сьогодні ворог застосовував артилерію в районі Великої Костромки на Криворіжжі. Поцілили в поля, на щастя, сам населений пункт під обстріл не потрапив.

В інших районах області день минув тихо. Наразі в регіоні повний порядок. Ситуацію на рубежах контролюють Збройні сили України, окупантів на території Дніпропетровщини, як і раніше, немає.

Микола Лукашук повідомив, що область живе звичним життям, наскільки це можливо в умовах війни. До роботи потроху повертаються дошкільні навчальні заклади: нині 73 дитсадки в різних районах Дніпропетровщини приймають дітей.

В кожній громаді, де запрацювали садочки, свій графік, зручний для батьків та вихователів. Заклади відкрились за умови наявності безпечного місця, в якому малеча може перебувати під час повітряної тривоги.

Щодо переселенців – наразі в області їх майже 257 тисяч.

"Приймаємо, розселяємо, забезпечуємо найнеобхідніших. Працюємо на Перемогу і йдемо до неї крок за кроком. Все буде добре. Мирного вечора", - підсумував Микола Лукашук.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW