"Тернопіль у скорботі...": раптово помер шанований викладач і наставникЖахлива трагедія приголомшила Тернопільський мистецький фаховий коледж імені Соломії Крушельницької: обірвалося життя шанованого педагога Омеляна Кмітя.

Про це повідомила пресслужба навчального закладу.

"Відійшов у вічність Учитель… Омелян Васильович Кміть. Талановитий педагог, який виховав не один десяток переможців міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Маестро, який викохав сотні музикантів, талановитих баяністів та акордеоністів. Диригент, аранжувальник, музично-громадський діяч, заслужений діяч мистецтв України. Музичний редактор багатьох нотних посібників для музикантів.

Збіднів не тільки відділ «Народні інструменти» Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької. Збідніла та осиротіла уся мистецька родина Тернопілля… Його внесок у становлення і розвиток нашого навчального закладу неможливо переоцінити.

Складаємо щиру молитву і просимо Господа прийняти його світлу, щиру душу у Царство Небесне. Вічна пам’ять",- ідеться у повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW