Музеям Миколаєва передали ящики та пакувальні матеріали для евакуації експонатів, - ФОТОМиколаївським музеям допомогли підготувати експонати до тривалого зберігання на час війни та на випадок екстреної евакуації. Спеціальні дерев’яні ящики, плівки та інші пакувальні матеріали, в тому числі обладнання для убезпечення фондосховищ, вже отримали Музей кораблебудування і флоту та Миколаївський обласний краєзнавчий музей "Старофлотські казарми".

Як повідомляє Агенція розвитку Миколаєва, допомогу музейним установам надали Платформа MY ART, Ресурсний центр громадських ініціатив та Агенція розвитку Миколаєва за підтримки Програми ЄС House of Europe та Goethe-Institut в Україні.

"З цією метою у квітні-травні команда Агенції вела перемовини із музеями Миколаєва щодо складання списку необхідних потреб для збереження й захисту таких експонатів. Дерев’яні ящики, пухирчасту плівку для пакування, джутову тканину, вогнетривкий брезент, крафтовий і мікалентний папір, гофрокартон й інші необхідні речі загалом отримають п’ять адресатів: Музей суднобудування і флоту, Миколаївський обласний краєзнавчий музей, Музей підпільно-партизанського руху, Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна та Музей мариністичного живопису імені Р.Г. Судковського в Очакові", - зазначили в Агенції.

Окрім цих пакувальних матеріалів музеї отримають і спеціальне технічне обладнання для підтримки постійної температури в місцях зберігання артефактів, які повинні бути захищені від тепла або вологості. Це обігрівачі й теплові гармати, бактерицидні лампи, осушувачі й зволожувачі повітря, гігрометри та термометри.

ящики для зберігання експонатів музеївящики для зберігання експонатів музеївящики для зберігання експонатів музеївящики для зберігання експонатів музеївящики для зберігання експонатів музеївящики для зберігання експонатів музеївящики для зберігання експонатів музеївящики для зберігання експонатів музеївящики для зберігання експонатів музеївящики для зберігання експонатів музеївAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW