"Останній шанс купити марку з кораблем": де і коли мешканці Тернопільщини зможуть це зробити?Марки "Укрпошти" з "російським кораблем" створили великий ажіотаж. Мільйони українців хотіли отримати цей клаптик воєнної історії: більшість - для згадки, але є і ті, хто робив це з метою збагачення. В Тернополі у день продажу на відділення "Укрпошти" навіть викликали поліцію через скандал. 

"Укрпошта" збільшила тираж другої марки до 5 млн, проте, через великий ажіотаж їх теж було складно придбати і ось очільник "Укрпошти" оголосив про останній шанс придбати другу марку. 

"Наступного тижня закінчуємо продажі марки «Корабель ВСЬО», але є 2 групи клієнтів, які раніше не могли їх придбати - село та наша діаспора за кордоном. Тож виправляємось:

1. Від вчора поновили продажі в нашому магазині на eBay https://www.ebay.com/usr/ukrposhta_jsc/, і тепер всі друзі за кордоном зможуть спокійно придбати собі марки.

2. Останні продажі марки «Корабель ВСЬО» в Україні відбудуться 10 червня онлайн, в сільських відділеннях та Головпоштамптах обласних центрів. Село - це Україна, тому будуть марки і там. Чи вистачить всім - скоріш за все, ні, але робимо те, що можливо. Всі деталі, як завжди - 9 червня ввечері в Facebook aбо тут.

3. Залучили додаткових партнерів, активно пакуємо та відправляємо онлайн-замовлення, які отрамали. Вже десятки тисяч відправлено, плануємо повністю закінчити відправки до наступного четверга.

4. Сьогодні частині з клієнтів, які замовляли марки на майданчику Prom прийшла ануляція замовлення і були повернуті кошти. Не треба турбуватись - Ваші марки на місці. Протягом дня замовлення будуть поновленні, а після - відправленні Вам.

5. Закінчили прийом робіт на марку «Добрий Вечір». Їх надійшло більше 1000. Дякую всім! Є дуже цікаві. Відберемо ТОП-5/10 та виставимо їх на онлайн-голосування наступного тижня, щоб обрати переможця. Над Патроном теж працюємо - все буде", - написав Ігор Смілянський.

Залишається сподіватися, що цього разу усі помилки минулих продажів буде враховано і цього разу все обійдеться без суперечок і викликів поліції. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW