Кабмін збільшив граничний вік перебування на службі в органах внутрішніх справКабінет міністрів збільшив для осіб середнього і старшого начальницького складу органів внутрішніх справ граничний вік перебування на службі з 45 років до 55 років.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, пише Сайт міста Чернівці 0372.ua.

 "Внесено зміни до Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ, зокрема, збільшено особам середнього і старшого начальницького складу граничний вік перебування на службі з 45 років до 55 років", - зазначив він.

Також, за словами Мельничука, особи рядового і начальницького складу отримали можливість розділяти відпустки на частини. Окрім цього, врегульовано порядок проходження зазначеними особами атестації та порядок тимчасового зайняття ними посад у разі надання тривалих відпусток, в тому числі соціальних.

Читайте також: 1 500 євро за поновлення на навчання до ВНЗ – на Буковині до 5 років за ґратами засуджено колишнього антикорупціонера

Переселенці з малюками потребують дитячих аксесуарів: куди приноситиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW