У Полтаві відновила роботу лабораторія «Медлайн ЦМЕІ», яка виконує дослідження на новітньому обладнанні із використанням міжнародного контролю якостіУ Полтаві відновила свою роботу лабораторія медичного центру «Медлайн ЦМЕІ», яка має більше 30 років досвіду роботи у сфері лабораторних досліджень, що проводять із використанням сучасних технологій на новітньому устаткуванні з Швейцарії, Японії та США.

Лабораторія «Медлайн» використовує у роботі набори реагентів найкращих зарубіжних фірм виробників: Cormaeg, Human (виробництво Німеччини), DRG (виробництво США), Еlitech diagnostics (виробництва Франції).

Лабораторія приймає участь у міжлабораторному контролі з багатьма іншими лабораторіями, розташованими в усіх куточках світу, який організує та контролює Японія (із гематології) та Іспанія (із біо та імунохімії). Зокрема: пренатальна діагностика вагітних на першому та другому триместрі для своєчасного виявлення патології плоду виконується з використанням ліцензійної програми PRISCA. На сьогоднішній час, тільки в лабораторії «Медлайн» здійснюється діагностика антитіл до гельмінту Токсокар IgG в ТИТРАХ, що значно допомагає лікарю щодо прийняття раціонального клінічного рішення у лікуванні захворювання.

Фахівці з науковим ступенем та практичним досвідом роботи проводять для обізнаності пацієнтів лекції-консультації про зміст аналізів та значення обстеження, ці науково-популярні заходи адаптовані для сприйняття інформації людьми без медичної освіти.

У Полтаві відновила роботу лабораторія «Медлайн ЦМЕІ», яка виконує дослідження на новітньому обладнанні із використанням міжнародного конт..., фото-1

Провідним спеціалістом медичного центру є кардіолог, кандидат медичних наук Лариса Іллівна Якимишина, яка має більше 25 років лікарського досвіду.

Важливо:

- у медичному центрі здійснюють інструментальні та функціональні дослідження серцево-судинних захворювань;

- у лабораторії виконують забір крові у дітей будь-якого віку;

- використовують додатковий контроль результатів аналізів, показники яких суттєво відрізняються від нормальних (референтних) значень;

- щомісяця діють акційні пропозиції для різних верств населення;

- діють постійні знижки для військових.

Більше про види лабораторних досліджень читайте на сайті "Медлайн ЦМЕІ".

Адреса лабораторії: Полтава, бізнес-центр «Соборний», вул. Соборності, 54, офіс 110 (біля палацу дозвілля «Листопад»).

У Полтаві відновила роботу лабораторія «Медлайн ЦМЕІ», яка виконує дослідження на новітньому обладнанні із використанням міжнародного конт..., фото-2

Контактні телефони: +38(099)733-85-80; +38(050)605-75-44,

Графік роботи:

Пн-Пт – 7:4515:00 (збір біоматеріалу – з 7:45 до 11:00)

Сб – 8:0011:00

Нд – за записомAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW