Навіть не можуть обміняти валюту. Депортовані до Пскова маріупольці скаржаться на відсутність грошей та роботиДепортовані у Псковську область маріупольці не отримують обіцяні рф виплати і пенсії та не можуть знайти роботу.

Про це вони повідомили уповноваженому з прав людини в Псковській області Дмитру Шахову під час його візиту до пункту тимчасового розміщення громадян, депортованих із тимчасово окупованих Росією територій України, пише місцеве видання "Псковская губернія".

Повідомляється, що українці "мають гострі проблеми з одноразовою виплатою в 10 тисяч рублів, працевлаштуванням, отриманням пенсій, обміном валюти, а також зі строками отримання громадянства або притулку".

Депортованих українців розмістили у санаторії «Блакитні озера» у Невельському районі Псковської області. Нині там перебувають 146 осіб, здебільшого з Маріуполя, у тому числі 39 дітей.

ЧИТАЙТЕ НАС В ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ МАРІУПОЛЬ 0629. ОБГОВОРЮЙТЕ НОВИНИ В НАШІЙ ГРУПІ В ФЕЙСБУЦІ МАРУПОЛЬ МІСТО-ГЕРОЙ.

Читайте також: 10% маріупольців не проходять фільтрацію. Окупанти їх визнають «небезпечними для російського режиму» і везуть до "Ізоляції"AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW