У Львові триває реконструкція вулиці Шевченка: який буде наступний етапУ Львові триває третій етап ремонту вулиці Шевченка. 

Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, у рамках третього етапу ремонту вулиці Шевченка підрядна організація проводить роботи в двох напрямках – від вул. Залізничної до вул. Яцкова та від вул. Залізничної до вул. Юнаківа.

До слова, після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну будівельні роботи зупинилися на певний період. Підрядник відновив ремонт на цій ділянці ще 9 травня. 

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», на вул. Шевченка, на ділянці від вул. Залізничної до вул. Яцкова працівники уже замінили:

  • каналізаційний колектор Ø 500 мм. – 489 м.п.
  • камери каналізаційного колектору – 14 шт.
  • водопровід  – 1386 м.п

На ділянці від вул. Залізничної до вул. Юнаківа, після відновлення робіт 9 травня виконано:

  • влаштування бетонного бордюру – 200 м.п.
  • влаштування бетонного поребрика – 250 м.п.
  • замощення трамвайної колії мозаїкою – 250 м2
  • влаштування пішохідного тротуару 30х30 – 600 м2

«На ділянці від вул. Залізничної до вул. Юнаківа ще маємо прокласти велодоріжки, облаштувати тротуари та паркомісця. На ділянці маємо ще нанести елементи дорожнього руху,  після цього – облаштування благоустрою та озеленення, сходів біля училища №29 та контактної мережі», – пояснили на підприємстві.

Нагадаємо, 1 червня 2021 р. розпочався ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка – на ділянці від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної. Вартість робіт становить 186,6 млн грн. Проєктом передбачені: реконструкція інженерних мереж, влаштування проїзної частини, трамвайних колій, велосмуг, кишень для машин швидкої, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців, облаштування тротуарів і пішохідних зон (із забезпеченням комфортних умов для маломобільних груп населення), контактної мережі трамвая і вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору.

Читайте також: У Львові переселенці можуть безкоштовно опанувати 7 професій: триває реєстраціяAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW