На Донеччині російські солдати ледь не розстріляли генерала, який змушував продовжувати воюватиНа Донеччині контрактники рф ледь не розстріляли генерала Валерія Солодчука та його охорону, які приїхали, аби приборкати бунт і змусити продовжувати воювати тих, хто відмовлявся йти в наступ.

Як стало відомо з перехоплених розмов рашистів, повідомляє Служба Безпеки України, солдати відмовилися виконувати наказ і російському генералу довелось втікати з передової.

- У нас батарея практически вся в отказ пошла. Он начал стволом махать, стрелять: "Я, говорит, вас завалю, если вы, нах*й, не поедете туда!...". И все. Тут пацаненок: "Иди, говорит, вали!". Еб*ть, он гранату, чеку выдернул, говорит: "Ну давай, застрели, говорит, меня! Вместе, говорит, подорвемся тут". Всё. Там и спецназовцы на нас тоже стволами тыкать начали, мы на них стволами. Короче, чуть не перестрелялись все нах*й. Он в свой бобик сел, уехал,– розповідає дружині загарбник.

Він скаржиться, що від їхньої бригади (понад 600 осіб) залишилась лише третина, а решта – загинули чи поранені.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW