Обласний театр ляльок тиждень показуватиме вистави до дня захисту дітейОбласний театр ляльок тиждень показуватиме вистави до дня захисту дітей, фото-1

Дев‘ять вистав до Дня захисту дітей упродовж тижня покаже Кіровоградський академічний обласний театр ляльок. Про це повідомив директор закладу Григорій Педько сьогодні, 27 травня.

«Ми не порушуватимемо традицію проведення заходів до Дня захисту дітей. Протягом тижня в театрі та на різних майданчиках відбуватимуться вистави, а також заплановані виїзні святкові програми на території Кропивницького району, зокрема, в Аджамці та Обознівці», - зазначив Григорій Педько.

Святковий тиждень розпочнеться 28 травня з показу вистави «Готель «У Мурзика» об 11:00 та ігрової програми.

29 травня в театрі відбудеться розважальна програма з конкурсом малюнків на асфальті, аквагримом, іграми з ростовими ляльками та музичною казкою «Лисичка, Котик і Півник».

1 червня у дендропарку лялькарі покажуть виставу «Їжачок-хитрячок», а після - ростові ляльки розважатимуть містян на Театральній вулиці.

Разом із тим театр ляльок підготував повчальні музичні вистави «Пригоди у чарівному лісі» та «Вовченя з казкової торби» для вихованців кількох дошкільних закладів Кропивницького та дітей-переселенців.

Як уже повідомлялося, в обласному театрі ляльок дебютував актор із Донецького драматичного театру в місті Маріуполь Вадим Єрмішин.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW