Гайдай: росіяни увійшли на околиці Сєвєродонецька, снарядами окупантів вбито двох мирних мешканців, - ФОТОРосіяни увійшли на околиці Сєвєродонецька - це стосується північно-східних та південно-східних околиць міста.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Важкі бої за Сєвєродонецьк та Лисичанськ. Ворог задіяв все можливе озброєння, застосовує авіацію. Втім, наші військові міцно тримають оборону, аби не допустити ворога вглиб країни.

Гайдай: росіяни увійшли на околиці Сєвєродонецька, снарядами окупантів вбито двох мирних мешканців, - ФОТО, фото-1

Російськими снарядами вбито двох сєвєродончан, ще п’ятеро поранені. Більшість із них – жителі одного кварталу у старому районі міста. Вони готували їжу у дворі, коли раптом розпочався обстріл. Важких травм зазнали двоє мешканців Сиротиного.  Всі поранені отримали домедичну допомогу і вже перебувають в лікарнях Донеччини.

Гайдай: росіяни увійшли на околиці Сєвєродонецька, снарядами окупантів вбито двох мирних мешканців, - ФОТО, фото-2За 29 травня в Сєвєродонецьку зруйновані щонайменше 12 будинків, у Лисичанську – 18, у Врубівці – 10 та будинок культури, у Золотому – три, у Нирковому, Миколаївці, Вікторівці – по два.

Гайдай: росіяни увійшли на околиці Сєвєродонецька, снарядами окупантів вбито двох мирних мешканців, - ФОТО, фото-3Росіяни перекидають на Сєвєродонецький напрямок боєприпаси та техніку у великій кількості.

Гайдай: росіяни увійшли на околиці Сєвєродонецька, снарядами окупантів вбито двох мирних мешканців, - ФОТО, фото-4

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW