Російські авіація та артилерія нанесли удари по двох селах у Харківській області, - ВІДЕО



На Харківщині російські загарбники "воюють" з мирними селами.

На Слобожанському напрямку активних наступальних дій ворог не проводив, намагається утримати займані позиції та не допустити подальше просування українських підрозділів у напрямку державного кордону. Про це повідомили у прес-службі Генерального штабу Збройних сил України.

Противник продовжує систематичні обстріли населених пунктів, руйнування цивільної інфраструктури та здійснює дистанційне мінування ймовірних маршрутів висування підрозділів ЗСУ.

З метою покращення логістичного забезпечення військ ворог намагається відновити пошкоджену залізницю. Зокрема на тимчасово зайнятих територіях Харківської області окупанти залучають підрозділи 29-ї окремої залізничної бригади з міста Смоленська РФ із спеціальною технікою та обладнанням для ремонту залізничної інфраструктури.

На Слов’янському напрямку окупанти наступальних дій не проводили. Ворог обстрілював з артилерії село Вірнопілля Харківської області, місто Святогірськ і село Богородичне Донецької обалсті. Крім того російські загарбники застосували авіацію для ударів по місту Слов’янську Донецької області та селу Довгенькому Харківської області.



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW