У Чернівцях запустили прокат електросамокатівУ Чернівцях запрацював прокат електросамокатів від компанії Bolt.

Послуга доступна усім охочим, лишень потрібно завантажити відповідний застосунок, пише Сайт міста Чернівці 0372.ua.

Чернівецька міська рада ініціювала запровадження послуги з прокату електросамокатів зі сподіваннями: що вони не лише підвищать мобільність мешканців, але й допоможуть розвантажити громадський транспорт, зменшать кількість заторів на дорогах та загазованість повітря. 

Аби взяти на прокат електросамокат, необхідно завантажити спеціальний застосунок в App Store або Google Play. З його допомогою можна знайти найближчий вільний самокат, розблокувати його та розрахуватись за поїздку.

Вимоги до користувачів максимально прості: перед першим користуванням пройти інструктаж, дотримуватись правил дорожнього руху, а також паркувати самокат так, щоб він не заважав пішоходам.

Ціна прокату складається з плати за розблокування та похвилинного тарифу. Вартість розблокування – 5 гривень, а хвилина поїздки коштуватиме 1,5 гривні.

Кожна поїздка з Bolt застрахована. Страховка діє з моменту розблокування і до моменту блокування самоката. Вона поширюється також на третіх осіб, які можуть постраждати внаслідок дій користувачів електросамоката.

Читайте також: Цьогоріч на Буковині планують оздоровити близько 7 тисяч дітейAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW