Військомат закликає буковинців допомогти армії з автотехнікоюУкраїнські воїни, докладаючи надлюдських зусиль, щодня героїчно відбивають численні російські атаки. Для успішного виконання завдань їм вкрай важлива підтримка тилу, в тому числі і автомобільною технікою.

 Про це повідомляє Чернівецький обласний ТЦК та СП, пише Сайт міста Чернівці 0372.ua.

 Плани забезпечення військових частин автотехнікою виконуються, втім, з огляду на масштаби війни, потреба є перманентною.

 Наразі армії потрібні вантажні автомобілі (бортові, автофургони), спеціальні (паливозаправні, автоцистерни, автотягачі, причепи), мікроавтобуси (легкові, вантажні), санітарні автомобілі та автівки підвищеної прохідності.

 Документальне оформлення техніки, яка направляється у військові частини відповідно до їхніх потреб, здійснюється через ТЦК та СП (військкомати).

 Приватних осіб, підприємців, керівників установ, організацій та всіх патріотів просять надати армії підтримку. Якщо готові допомогти телефонуйте за номером - 0501318269.

 Дякуємо всім, хто робить внесок у нашу перемогу. Разом ми сила!

Читайте також:Подоляк заявив, що війна в Україні входить у фінальну фазу, в ході якої буде контрнаступ і звільнення окупованих територійAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW