Пропонували матеріальні блага за зраду: справжнього автора фрази про російський корабль дістали з полону, - ВІДЕОСправжнього автора легендарної фрази "рускій воєнний корабль, іді нах#й" вдалося повернути з полону. Його ім'я не розголошують. 

Про це повідомляє кореспондент 048.ua 

Наприкінці березня голова Черкаської ОВА Ігор Табурець повідомив, що військовий, який послав російський корабль у відомому напрямку, повернувся з полону на рідну Черкащину. Тоді українцям розповіли, що автором легендарної фрази став Роман Грибов.

Насправді ж ім'я реального автора не розкривається. Наразі тільки відомо, що його теж вже повернули з полону. Про це повідомив начальник прикордонної застави "Острів Зміїний" Богдан Гоцький в ефірі національного телемарафону.

"Це мій підлеглий. Він перебував півтора місяця в полоні, наразі на свободі", - зазначив начальник прикордонної застави "Острів Зміїний" Богдан Гоцький.

Він підтвердив, що доступ до радіостанції мали лише прикордонники.

Також за його словами росіяни, які висунули вимогу захисникам Зміїного здатися, також пропонували роботу та велику зарплату. Але одному з військовослужбовців урвався терпець і він вказав напрямок російському кораблю. Ім'я героя поки що не розкривають.

В мережі вже з'явився запис, на якому росіяни пропонують українським військовим перейти на сторону рфії і мотивують їх матеріальними благами, а у відповідь чують легендарну фразу:AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW